Loading...
KONTAKT 2019-07-04T11:13:25+00:00

SZUKASZ PIĘKNYCH ZDJĘĆ, KTÓRE PRZYKUWAJĄ UWAGĘ?

MASZ POMYSŁ NA OBRAZ A JA MOGĘ POMÓC GO PRZELAĆ NA PŁÓTNO?

MOŻE MASZ OBRAZ DO RENOWACJI LUB OPRAWY?

503 415 829

biuro@rotacyjnie.pl

PARĘ SŁÓW O MNIE

Rotacyjnie.pl – to nazwa  która zawiera znaczenie tego wszystkiego co robię i co podziwiam. Bo wszystko dookoła jest piękne, trójwymiarowe i namacalne – bo wszystko się kręci, jest w ciągłej rotacji. Ufam mojemu talentowi artystycznemu oraz wyczuciu. Realizuję zlecenia zarówno w dziedzinie  fotografii jak i malarstwa oraz renowacji czy oprawie. Służę zawsze poradą i staram się rozwiązać problem i zrealizować potrzebę.

Dzień dobry,

jestem artystką, co każdego dnia zachwyca się otaczającą naturą, jej pięknem, zmiennością, dźwiękami. Napędza mnie to do działania i ładuje baterie. A baterie pożytkuje na …

– na fotografię. Głównie na fotografię architekturyUwielbiam ten wyraz artystyczny gdzie łączę zainteresowanie architekturą i kontakt z ciekawymi osobami. Moment gdy odbieram telefon i słyszę ” Róża super foty, robią robotę!”. Lecz fotografia architektury nie jest jedyną którą się trudnię. Dzięki własnemu samozaparciu i metodzie prób i błędów oraz nakładu wielu lat, zdobyłam doświadczenie fotograficzne. Fotografowałam w tak różnych okolicznościach i pracowałam z tak bardzo wymagającym światłem że teraz czuje się dobrze w szerszym spektrum. Temat do sfotografowania z którym się spotykam wywołuje dreszczyk emocji i uczucie wyzwania któremu czuje że sprostam.

Podstawy fotografii i zasad nią rządzących uczę się od 1997 r. czyli od moich dziecięcych lat. Najpierw foto aparatem na klisze, potem pierwsze spotkanie z cyfra i programem graficznym. Nie przespane noce i łzy z bezsilności bo tutoriali wtedy nie było. Kiedy jako dziewczyna z maturą w dłoni szukałam pracy w studiu fotograficznym usłyszałam ” jak zajedziesz 1 aparat foto to dopiero zaczniesz robić dobre zdjęcia”. Zajechałam już 3  :). Powiedzenie ze foto jest moja pasją jest mocno okrojone. Ta dziedzina jest moim życiem, sposobem samorealizacji oraz jeszcze czymś niewymiernie cenniejszym. Sposobem na poznawanie wspaniałych ludzi, ich historii, marzeń, celów.

– na malarstwo. Jest to inny nieco temat. Maluje na zamówienie gdzie myśli i marzenia moich klientów przelewam na płótno w mój własny niepowtarzalny sposób. Maluje też autorskie obrazy. Taki obraz najpierw dojrzewa we mnie, w moich emocjach i wyobraźni. Następnie zaczynam malować i ten proces jest nieprzewidywalny. Szukam formy, kolorów aby przełożyć to co tak wyraźnie widzę.

grafika, strony internetowe, renowacja czy oprawa obrazów jest efektem ubocznym mojej wiedzy, ukończonych szkół i doświadczenia zawodowego. Obecnie szkolę się w projektowaniu w Sketchup. Program ten łączy  Autocad i PS, moją wyobraźnie 3 wymiarową oraz smak i znajomość trendów wnętrzarskich.

Parę lat temu zmieniłam swoje życie na rzecz tego co zawsze czułam że jest moje, na wyrażanie siebie i podążaniu za głosem serca. Obecnie moją filozofią jest cieszyć się z chwil obecnych i małych rzeczy.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy.

Róża Więckowska

CLIENTS I’VE WORKED WITH

PORTFOLIO